ЗНО-2020 з історії України: зошит, характеристика сертифікаційної роботи

ЗНО-2020 з історії України: зошит, характеристика сертифікаційної роботи
Дата: 09.07.2020

Сертифікаційна робота з історії України 2020 року (основна сесія)

За оперативною інформацією регіональних центрів оцінювання якості освіти, участь у тестуванні з історії України взяли 178 714 осіб, що становить 67,69 % від загальної кількості зареєстрованих.

Зміст сертифікаційної роботи з історії України визначено Програмою зовнішнього незалежного оцінювання з історії України, затвердженою Міністерством освіти і науки України. Програму розроблено на основі чинних навчальних програм з історії України для закладів загальної середньої освіти.

Сертифікаційна робота з історії України налічує 60 завдань різних форм і складається з двох частин: «Історія України ХХ – початку ХХІ ст.» (30 завдань) та «Історія України від найдавніших часів до кінця ХІХ ст.» (30 завдань).

Під час визначення результату зовнішнього незалежного оцінювання з історії України за шкалою 100–200 балів ураховують тестовий бал, отриманий учасником за виконання всіх завдань сертифікаційної роботи. Визначення тестового бала здійснюється на основі схем нарахування балів за виконання завдань сертифікаційної роботи (подано в Характеристиці сертифікаційної роботи).

Правильні відповіді до завдань сертифікаційної роботи з історії України буде розміщено 10 липня.

Результати зовнішнього незалежного оцінювання з історії України буде оголошено до 25 липня.

УЦОЯО Джерело:
Слідкуйте за новинами також у:
Поділитися:

Коментарі

Додати коментар