Рекомендації від регіональних Департаментів освіти по заповненню класних журналів після карантину (ОНОВЛЕНО)

Дата: 14.05.2020

1. Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради у листі від 13.05.2020 р. №338/48-14/06в надав рекомендації щодо заповнення класних журналів.

2. Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти надав свої рекомендації щодо організації навчання під час карантину, контролю навчальних досягнень учнів та записів у класний журнал. Рекомендації містять окремі поради для вчителів-предметників та вчителів початкової школи.

Чекаємо на розꞋяснення від інших регіональних органів освіти.

Нагадуємо, що раніше були оприлюднені Поради від МОН: Як заповнювати класний журнал після карантину