Вступний іспит з іноземної мови зроблять обов'язковим

Вступний іспит з іноземної мови зроблять обов'язковим
Дата: 15.11.2019

Депутати внесли низку змін до законодавства про вищу освіту. Серед нововведень - обов'язковий іспит з іноземної мови під час вступу до вишу.

Верховна Рада України в першому читанні підтримала законопроект, який зобов'яже всіх абітурієнтів складати іспит з іноземної мови для вступу до вишу. Відповідне рішення у вівторок, 12 листопада, підтримали 311 народних депутатів.

Так, нардепи підтримали законопроект про внесення змін до деяких законодавчих актів для вдосконалення освітньої діяльності у сфері вищої освіти. Документ спрямований на розширення доступу до освіти для жителів окупованій території, введення мотиваційного листа під час вступу, обліку досягнень на міжнародних олімпіадах, збільшення питомої ваги творчих конкурсів у конкурсних балах, а також для встановлення обов'язковості єдиного вступного іспиту з іноземної мови.

Крім того, передбачено застосування ЗНО стосовно випускників шкіл і технікумів з дипломами молодшого спеціаліста, а також на першому (бакалаврському) рівні (освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста) під час вступу їх до вишів.

Крім того, пропонується проводити Єдиний державний кваліфікаційний іспит для одержувачів ступенів на бакалаврських та магістерських рівнях вищої освіти.

Корреспондент Джерело:
Слідкуйте за новинами також у:
Поділитися:

Коментарі

Додати коментар