18.09.2019

На Урядовому порталі створено петицію щодо відміни ЗНО

На Урядовому порталі 11 вересня була створена петиція про «Відміну ЗНО в школах, коледжах, технікумах та ПТУ». Автор петиції - Тарас Вікторович Снігур.

Текст петиції:

1. Ми вважаємо, що ЗНО шкодить здоров'ю та психіці школярів та студентів. Діти перестають займатися спортом та іншою позакласною діяльністю, бо вони знають, якщо не здадуть іспит, вони-НІХТО.( Жорстоко, але саме це лунає звідусіль)

2. Через хвилювання, учні не можуть показати справжні знання, здобуті за роки тяжкої розумової праці.

3. Студентам коледжів, технікумів, ПТУ вистачає навантаження професійними предметами. Ви хочете країну спеціалістів своєї справи, а самі навантажуєте шкільними предметами, які навряд чи знадобляться Їм, на такому рівні, в майбутньому.

4. Якщо зовнішнє незалежне оцінювання обов’язкове, нехай його також здають держслужбовці, депутати ВР України(у яких є вища освіта) та інші, у кого нема сертифіката про здачу ЗНО. Це буде справедливо, вони ж такі самі громадяни України.

Станом на 18 вересня петицію підписали 3842 особи з 25000 необхідних.