Шмигаль розповів подробиці про призначення Шкарлета главою МОН

Шмигаль розповів подробиці про призначення Шкарлета главою МОН
МОН України Дата: 30.06.2020

Сергію Шкарлету дали шанс проявити себе, а кадрові рішення щодо людей, які не відповідають посадам, приймаються швидко, каже Денис Шмигаль.

Сергій Шкарлет призначений в.о. міністра освіти і науки на випробувальний термін. Про це заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль в інтерв'ю ВВС у вівторок, 30 червня.

За словами Шмигаля, парламент не відмовляв новообраному кандидату.

"Відмови парламенту як такої не було. Виконання обов'язків міністра освіти і науки - шанс для кандидата проявити себе, показати стратегію, філософію, навички і професіоналізм. Парламент збирається йти на канікули, а міністрів призначає Верховна Рада. Тому, думаю, традиційний тримісячний термін - це той термін, за який людина може ознайомитися з ситуацією і проявити себе", - сказав Шмигаль.

Прем'єр додав, що кадрові рішення щодо людей, які не відповідають посадам і вимогам часу, приймаються швидко.

"Є питання порядності і професіоналізму, які так само для нас важливі, як і відсутність корупції у вищих ешелонах влади. Ці параметри застосовуються до всіх членів урядової команди. Якщо міністр або в.о. міністра не відповідає посаді, то можна і не чекати три місяці", - продовжив Шмигаль.

Кандидатуру Шкарлета висунули ректори під час зустрічі з президентом.

"Йому давали відповідну характеристику, у нас було кілька зустрічей - формальна співбесіда і розмова про філософію і стратегію розвитку освіти та науки України. Абсолютно у людини гарне, ясне бачення, він має відповідний менеджерський досвід", - зазначив Шмигаль.

 

Корреспондент Джерело:
Слідкуйте за новинами також у:
Поділитися:

Коментарі

Додати коментар