Презентован план роботи Міністерства освіти і науки України на ІІ-ге півріччя 2020 року

МОН України Дата: 01.07.2020

1 липня на засіданні парламентського Комітету з питань освіти, науки та інновацій т.в.о. міністра освіти і науки Сергій Шкарлет озвучив план роботи Міністерства освіти і науки України на ІІ-ге півріччя 2020 року.

Основні пункти плану щодо розвитку шкільної освіти:

1. Затвердження Стандарту базової середньо освіти.

2. Схвалення Концепції розвитку природничо- математичної та STEM-освіти.

3. Затвердження Положення про Центри професійного розвитку педагогічних працівників, Положення про педагогічну інтернатуру, Положення про атестацію педагогічних кадрів.

4. Затвердження Професійного стандарту за професією  «Вчитель закладу загальної середньої освіти», «Керівник закладу загальної середньої освіти», «Директор Навчально-виховного закладу», «Практичний психолог» та ін.

5. Реалізація проекту "Спроможна школа для кращих результатів".

6. Забезпечення шкіл електронними освітніми ресурсами, комп'ютерним, мультимедійним обладнанням.

7. Запуск Національної освітньої електронної платформи.

8. Затвердження нового Порядку організації інклюзивного навчання у загальноосвітніх навчальних закладах.

9. Затвердження Порядку проживання та утримання учнів в пансіонних закладах освіти.

10. Розроблення нової редакції Закону про позашкільну освіту.

11. Створення умов для сталої роботи закладів освіти під час пандемії.

12. Організація вступної кампанії 2020 року.

13. Розробка рекомендацій для роботи закладів освіти у 2020-2021 рр. в умовах пандемії.