23.10.2019

У київських школах посилюють заходи безпеки

До охорони шкіл у Києві залучили Муніципальну охорону. Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондрієвський, повідомляє прес-служба міськадміністрації в середу, 23 жовтня.

За його словами, в школах, де працює така система безпеки, відсутні будь-які провокаційні ситуації або надзвичайні події. Також Мондрієвський зазначив, що в Києві докладають максимум зусиль, щоб найкращий досвід з безпеки дітей був використаний у всіх навчальних закладах столиці.

"Безпека наших дітей - це найголовніше, і для цього доступ на територію шкіл сторонніх осіб треба максимально обмежити, а доступ батьків зробити системним, чітким і максимально організованим. Саме тому звертаюся до батьків: щоб мінімізувати ризики, будь ласка, поважайте правила. Школа вашим дітям не ворог, і з вами у нас спільна мета - зробити перебування дітей в школах безпечним", - зазначив чиновник.

Також він додав, що правила доступу на територію шкіл повинні бути єдиними для всіх.

"Надавати документ, що засвідчує особу, та фіксувати вхід і вихід сторонніх людей - це не примха, а вимога часу", - заявив Мондрієвський.