25.11.2019

Українців зі школи вчитимуть медіаграмотності

Відповідну концепцію планують презентувати громадськості на початку весни наступного року.

В українських школах дітей вчитимуть медіаграмотності. Про це заявила в понеділок, 25 листопада, міністр освіти і науки Ганна Новосад, повідомляє 112 Україна.

"Я вважаю, що певна інформгігієна є надважливою компетентністю, якою повинен володіти кожен, незалежно від віку. Починати зі школи працювати над медіаграмотністю дуже важливо, і ми це зараз вплітаємо під час розробки Державного стандарту базової освіти і також будемо прописувати через освітні програми", - зазначила Новосад.

Держстандарт поки допрацьовують і планують презентувати його громадськості на початку наступної весни.

Як повідомляється, це стандарт 5-9 класу нової української школи.

"Ми говоримо про втілення нової української школи, і ми зараз на етапі початкової... Нам ще необхідно 2 роки, щоб довести початкові класи, і з 2022 року у нас йде перший 5-й клас, який буде вчитися за новим стандартом і де буде ця компетентність", - додала міністр.