20.08.2019

Шкільна лінійка 2019: дата, особливості

В Україні школи можуть самі вибирати дати важливих заходів, тому проведення першого дзвінка в 2019 році може відрізнятися в різних установах.

Традиційно в перший день нового навчального року в українських школах проводять лінійки. Зазвичай цей захід відбувається 1 вересня.

У 2019 року 1 вересня припадає на неділю, але попри це святкова лінійка відбудеться саме в перший день осені.

Варто врахувати, що зараз школи в Україні мають право самостійно вибирати формат і дату святкування. Так, у деяких навчальних закладах вирішили провести перший дзвінок в понеділок, 2 вересня. Тоді ж і почнеться перший навчальний день.

Тому батькам варто уточнити дату проведення свята в тій школі, в якій навчається дитина.