Міжнародний етап конкурсу «Кенгуру» відбуватиметься в онлайн-режимі (ОНОВЛЕНО)

Дата: 24.05.2020

У зв'язку з карантинними обмеженнями в закладах освіти Міжнародний етап математичного конкурсу «Кенгуру» у 2019/20 навчальному році ми пропонуємо пройти у форматі on-line.

Початок – 22 травня 2020 року о 09.00.

Завершення – 24 травня 2020 року о 21.00.

Зробити це можна з використанням будь-якого доступного пристрою (смартфон, планшет, комп'ютер) у  мережі Інтернет.

Короткою навчальною покроковою інструкцією ми спробуємо підготувати Тебе до проходження усіх етапів: від реєстрації до надсилання відповідей. (ІНСТРУКЦІЯ)

СТАРТУЄМО:

Для учасників: www.online.kangaroo.com.ua

Для учителів: https://online.kangaroo.com.ua/statistics.html

Результати слід очікувати після отримання паперових бланків від учасників, які не мали змоги зараз взяти участь.

Повноправними учасниками гри є ті, хто був зареєстрований або підтвердить свою реєстрацію учителям після конкурсу. Лише повноправні учасники отримають відповідні сертифікати та додаткові відзнаки.

kangaroo.com.ua Джерело:

а як завдання проходить

Пояснюю для тих хто питає як зайти на завдання вони будуть 22 травня о 9:00

Де взяти код закладу?

До скольки можно будет пройти задания 22?

Коли будуть результати цього конкурсу

можна в один з цих днів проходити вирішення завдань: або в п'ятницю, або в суботу, або в неділю?!

Ви всі зможете зареєструватися 22 травня(завтра) о 09:00. Не метушіться, все завтра

Не з першого разу загружається програма

реєстрація почнеться завтра? чи можна сьогодні зареєструватися?

Все з інструкцією зрозуміло. Чи можна користуватися чорновичком по вирішенню завдань для 3 класу?

Можна не в 9.00 а у 15.00 проходить завдання ???я зутра не можу

Прошу сказати чи потрібно було попередьньо реєструватися?

Почему на вашем сайте нет переключателя на русский язык? Мы учимся в русскоязычной школе и математика у нас преподается на русском языке. Ребенку тяжело, а порой невозможно, понять задание. Хотя математику она знает хорошо.

Підкажіть, будь ласка, проходити потрібно тест 1 в день???Як дізнатися результат тесту, який пройшов???

Я Оленка ,навчаюся у 6-А класі у школі села Перегноївки,я пішла до школи у 6 років,і мені зараз 13 років вчитися мені подобається,і вчителі кажуть моїм батькам,що я дуже розумна дитина.Ще в мене є друг Славік,і він взагалі не любить вчитися,вони з хлопцями постійно бігають на поля,де люди садять врожай,і одного разу навіть випадково підпалили його,життя у мене веселе,якось я прийшла до школи ,і ми як завжди гралися бравел старс ,і продзвенів дзвінок на урок і вчителька сказала шо після цього уроку має дешо сказати,ми лишилися,і вона сказала нам про кенгуру математичний конкурс ,який у нашому селі з'явився того року,коли нам підключили інтернет,і я чекала того конкурсу,хоча з математекою в мене не дуже хороші оцінки. Декілька днів тому наша вчителька Марія Йосипівна Гнидь прийшла до мене до хати і сказала шо конкурс відміняється через каратин якогось вірусу, і сказали шо по інтернету буде проходиьи цей конкурс,і я прийшла у міську бібліотеку тут стоять компютери зайшла на сайт і не можу зареєструватися допоможіть будь ласка мій улюбленний предмет українська мова

Ми зробили завдання, але не приймає нашої роботи. Чому?

пройти конкурс можна по цому посиланню: http://www.online.kangaroo.com.ua/

Мы прошли тест, время закончилось. Но работа не принимается и код не выдало....

Якщо я вирішила завдання, але не записала код як я можу дізнатись результати?

Есть код, где можно посмотреть результат?

Доброго дня, мене звати Слава, я навчаюся у 3-Б класі з с.Селищ Вінницька область, Тиврівський район. Вчора я зареєструвався, пройшов перші 24 запитання, надіслав відповідь. Сьогодні відкрив посилання, щоб продовжити..відкриваються одні і тіж запитання, що і вчора... Чому? Хто пояснить? Як відкрити наступні запитання для проходження?????

Перейшли за посиланням для учнів з цієї сторінки, завдання зробили. Відправити не змогли - вікно відправки не реагує більше 6 хв. Час закінчився. Зайшли вдруге з іншого телефону через пошук Google, все зробили знову. С першого разу відправилось. Чому так?

Я не записал код после прохождения кенгуру,как узнать результат свой?

Роботу здав, код отримав, але вчитель в списках не бачить

зтраствуйте

Дитина пройшла тест, але код не прийшов.

Я зробив тест час вийшов і тест завершився, а код не прийшов і в посиланні для вчителя мого ім'я та прізвище немає

Коли будуть результати ? І де їх можна подивитись?

Добрый вечер

Как узнать результат?

Когда можно будет узнать результат?