Кабмін розробляє алгоритм навчання в школах з вересня

Дата: 10.07.2020

МОЗ та МОН розглядають три форми освітнього процесу - фізична, дистанційна і комбінована.

Два міністерства - охорони здоров'я та освіти - протягом 7-10 днів представлять алгоритм навчання у школах з вересня. Зараз розглядається фізичне, дистанційне і комбіноване навчання. Про це на брифінгу в п'ятницю, 10 червня, заявив міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

За його словами, є бажання, щоб діти пішли в школи з 1 вересня, проте коронавірус вносить свої корективи.

"Тому ми в умовах адаптивного карантину розробляємо механізми, правила, яким способом наші діти можуть навчатися. За яких умов вони можуть вчитися в звичайному режимі, яким способом - дистанційно. Як ми можемо поєднати ці два способи", - сказав Степанов.

Він також зазначив, що разом з Міносвіти розробляються відповідні правила і алгоритми.