6-й тиждень Всеукраїнської школи онлайн: розклад і теми уроків для 1-11 класів

Розпочинаємо новий тиждень навчання у Всеукраїнській школі онлайн. Сьогодні на уроки ми чекаємо всіх учнів з 1 до 11 класу. Відео для вас вже заплановано на YouTube МОН: www.youtube.com/c/MONUKRAINE

🕘 о 9:00 - розпочинаємо уроки для 1-4 класів. Після наполегливої праці на вас чекає винагорода - захопливі мультики про Україну та світ довкола. Щоб було зручніше, одразу переходьте на потрібний вам список відтворення, де всі уроки згруповані по днях та класах:

1 клас  – bit.ly/USO1class

2 клас  – bit.ly/USO2class

3 клас  – bit.ly/USO3class

4 клас  – bit.ly/USO4class

🕙 о 10:00 - стартують уроки для 5-11 класів. Нагадуємо, що ви можете завчасно відкрити потрібне вам відео, а воно автоматично почнеться за розкладом. Ось посилання на списки відтворення для класів базової та старшої школи:

5 клас – bit.ly/USO5class

6 клас – bit.ly/USO6class

7 клас – bit.ly/USO7class

8 клас – bit.ly/USO8class

9 клас – bit.ly/USO9class

10 клас – bit.ly/USO10class

11 клас – bit.ly/USO11class

Традиційно у прикріпленні розклад на наступний тиждень з темами до кожного уроку.

P.S. редакції "Нова школа": Подивитися записи вже минулих уроків Всеукраїнської школи онлайн Ви зможете на ресурсі https://nova-shkola.com/  в розділі "Онлайн ресури".

МОН України Джерело: